ОТРИМАЙ РІЧНИЙ ДОХІД В РОЗМІРІ 10% РІЧНИХ!!!
Відкрий власний готельний бізнес у відомому гірському курорті карпат України “Шаян”.
Продаються апартаменти ЖГК « Letizia Сountry Сlub », з гарантованою технологією отримання прибутку.
У разі володіння апартаментами власник здає їх в оренду як в комерційному сенсі (короткострокова оренда як в готелі), так і в оренду (на довгі місяці і роки), таким чином, виходячи одночасно і на ринок комерційної, і житлової нерухомості з досить конкурентним продуктом . Така «подвійна гра», безумовно, робить нерухомість дохідної незалежно від коливань ринку оренди. Це реальні квадратні метри, на які покупець отримує право власності і може розпоряджатися ними на свій розсуд: продати, здавати в оренду, почати і вести власний готельний бізнес або використовувати для відпочинку і оздоровлення в особистих цілях. Нерухомість – це основний актив будь-якої сім’ї. При цьому він досить консервативний: його складно втратити, на відмінну, наприклад, від готівкових коштів, депозитів чи вкладів у цінні папери.
Пропонуються наступні два варіанти отримання прибутку (програми прибутковості):
Перший варіант «Програма гарантованої прибутковості»:
«Наприклад, в нашому об’єкті Апарт-готелі «Letizia Сountry Сlub» така програма укладається за бажанням інвестора на 3 роки, він передає управління своїм апартаментом в руки нашої Керуючої компанії (далі по тексту – КК) і продовжує отримувати 10% річних від вкладень , незалежно від того, здано апартамент в оренду в поточний момент чи ні. Таким чином, при купівлі апартаменту, наприклад, площею 102 кв. м., інвестор, який бере участь в програмі, в подальшому, що б не трапилося, отримує на рахунок близько 1100 $ щомісяця ».
Другий варіант «Програма доходу від фактичного завантаження апатамента»:

– передача апартаменти в довірче управління КК і отримання від 80 до 90% доходу від фактичної здачі в оренду або тимчасове проживання третім особам (гостям, туристам і відпочиваючим). Укладаючи договір на цю послугу, інвестор за графіком отримує 90% від суми доходу, отримуваного від здачі апартаментів, а 10% становить винагороду Керуючої компанії. При цьому завдання з генерування орендного потоку, здійснення пошуку та підбору клієнтів (орендарів, відпочиваючих, туристів або гостей), юридичного супроводу угод і до щомісячного звіту перед власником бере на себе повністю апарт-готель . Мінімальна вартість проживання в Апартаменті квартирного типу – 2500 грн., мінімальна кількість днів завантаження становить-180 днів в році. Отже, стан апартаментів і отримання стабільного доходу перестає бути проблемою для власника, тому що за це відповідає Управляюча компанія в цілодобовому режимі.

Вид програми дохідності Процент  річних Орієнтовна сума річних від мінімального  вкладення капіталу Управління апартаментами
 «Програма гарантованої прибутковості» Гарантованих 10% річних від здійсненних вкладень протягом  3(трьох) років 13 200 $ США Управління апартаментами здійснюється виключно Керуючою компанією. 
 «Програма доходу від фактичного завантаження апатамента» 90%  від суми доходу, отриманого від фактичного здавання  апартаменту в оренду чи тимчасове проживання, на протязі більш ніж 3(три) роки. 15 000 $ США Управління апартаментами здійснюється Керуючою компанією та/або власником(за його бажанням).

 

Унікальність проекту апарт-готелю «« Letizia Сountry Сlub »: Апартаменти (Квартира «Бутік»)

– це засіб розміщення для проживання або відпочинку в одному з найвідоміших гірських курортів України «Шаян» з вже готовим виконанним дизайнерським ремонтом, якісними імпортними меблями і всією необхідною побутовою технікою. Це економить час, не займатися самостійно ремонтом, по-друге, економія грошей на ремонті, меблях та побутової техніки, тому що витрати девелопера набагато нижче (різниця між оптовою і роздрібною ціною в середньому становить 50% -100%), ніж у тих, хто робить це самостійно в роздріб.

Потенціал і перспективи Апарт-готелю «Letizia Сountry Сlub» цей новий, цікавий формат ринку нерухомості апартаментів в Україні, який тільки набирає обертів. Найбільше апартаментних комплексів, а, отже, і можливостей для інвестицій – в столиці і курортних містах України. Що стосується конкретно курорту «Шаяни», де знаходяться Апарт-готель «Letizia Сountry Сlub», то він відноситься до тих місць України, де однозначно варто інвестувати в апартаменти: є гірський і оздоровчий курорт, попит, і гроші.

Перспективи тут дуже хороші.

Подробиці по телефону + 38 050 444 72 00

Дізнатися більше на сайті