В інтер’єрі нашого ресторану відчувається вплив традицій Закарпаття. Ми використовували традиційні національні елементи, щоб додати інтер’єру більше затишку. Багато деталей з натурального дерева, незвичайні деталі і аксесуари, а також облицьований деревом камін допомагають нам створювати приємну, що розташовує до бесіди атмосферу.

Ми не просто включили до меню популярні в усьому світі кулінарні шедеври. В меню є дещо ще. Відпочиваючи в Карпатах, неодмінно потрібно спробувати оригінальні місцеві страви: боблевеш, банош, кремзлики, баранячу ніжку у вині  та багато іншого. Стародавні карпатські рецепти, дбайливо відтворені у 21 столітті, приємно вразять навіть дуже вимогливих гурманів.

Ми любимо і вміємо організовувати свята: запросіть до ресторану друзів, проведіть романтичну вечерю при свічках, замовте окремий банкетний зал для конфіденційної зустрічі. Якою буде Ваш візит в ресторан, вибираєте тільки Ви. Ми ж працюємо над тим, щоб все було в повному порядку – гарний інтер’єр, відмінно сервірований стіл, бездоганне обслуговування і чудові страви.