Фінська сауна.

Цілюща сила фінської сауни в нашій країні відома вже кілька десятиліть. Головна відмінність такої сауни від російської лазні – невелика кількість пари і вологи. Висока температура повітря (до 110 градусів) з мінімальним рівнем вологості покращує самопочуття і пробуджує природні захисні сили організму. Сухий жар стимулює природне відновлення клітин організму, допомагає зміцнити імунітет, посилює кровообіг.

Терапевтичний вплив сауни посилюється використанням натурального дерева в інтер’єрі – в сухому жарі фінської лазні деревина розігрівається, насичуючи повітря корисними для дихальних шляхів речовинами.

інфрачервона сауна

Випробувавши на собі цілющі властивості фінської лазні, загляньте і в високотехнологічну, інфрачервону сауну. На відміну від гарячих традиційних лазень, температура в інфрачервоній сауні не піднімається вище 38-45 градусів. Інфрачервоні випромінювачі, встановлені в дерев’яній просторій кабіні, прогрівають тіло зсередини. Змушуючи його інтенсивно потіти, тим самим видаляючи з організму різного роду шлаки.

При цьому ефективність впливу і користь від відвідування інфрачервоної лазні нітрохи не менше, ніж у будь-якій іншій. Спеціальні інфрачервоні обігрівачі піднімають температуру повітря, провокуючи виділення фітонцидів з деревини кабінки. Ці біологічно активні речовини пригнічують ріст бактерій, вірусів і стимулюють зміцнення імунітету.

Вартість відвідування

 • Фінська сауна: вартість 250 грн. за 1:00 з 4-х чоловік.

  Мінімальне замовлення – 2:00

  Вартість перебування додаткового людини – 70 грн.

  Максимальна кількість відвідувачів – 8 чол.

  Інфрачервоний сауна: вартість 130 грн за 30 хвилин з 2-х чоловік.

  Вартість перебування додаткового людини – 60 грн.

  Максимальна кількість відвідувачів – 4 чол.

  Чай «Карпатський» з медом як комплімент.

  Замовлення сауни проводиться не менше, ніж за 1 годину

Стоимость пребывания детей в саунах со взрослыми:
до 5 років — безкоштовно;
З 5 до 15 років — 100 грн .;
З 16 років — повна вартість додаткового місця в сауні.