У Новорічну ніч ми влаштуємо для Вас справжнє свято!

У теплій дружній обстановці Вас чекає святковий вечір в компанії чудового ведучого і живої музики. Вас чекають святкові народні гуляння, веселощі і багато сміху

В Новорічний вечір для наших маленьких гостей буде організовано анімаційна програма і найсмачніший дитячий банкет, так що Ваша дитина так само зможе зануритися в атмосферу Новорічного веселощів і феєрії.

Вартість програми і банкету:
 2 500,00 грн. – 1 персона, діти до 5 років – безкоштовно, від 5 років до 14 років – 1 000,00 грн.

Умови оплати та ануляції бронювання на Новорічний період

Оплата:

Знімаеться 100% оплата за проживання на Новорічний період

Аннуляція бронювання:

  • «Гарантоване бронювання в Святковий сезон» зі 100% оплатою вартості якщо гість, за весь період проживання не скористався послугою проживання (НЕ заїзд), або буде намагатися змінити або перенести бронювання, в термін менше ніж за 30 днів, передоплата в розмірі 100% від вартості проживання за весь період проживання не підлягає поверненню і зараховується у вигляді штрафу за невиконання гостем умов договору з готелем і направляється на погашення збитків, завданих готелю такими діями.
  • При скасуванні бронювання в в Святковий сезон »зі 100% оплатою більш ніж за 30 днів, проводиться повернення передплаченого суми в повному обсязі за винятком комісії банку за переказ в розмірі 4% від суми.